Պլանային անջատումներ` նշված հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ փետրվարի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանի Կենտրոն վարչական շրջան՝
11:00–17:00 Նար-Դոսի փողոց 48–75 առանձնատներ, Ռոստոմի փողոց 20–33 առանձնատներ, Եր. Քոչարի փողոց 21/1, 23, 23/7, 25, 27, 28 շենքեր, Զավարյան փողոց 57/19 շենք և 20–55 առանձնատներ, Տոլստոյի փողոց 8–64 առանձնատներ, Բուզանդի փողոց 97 շենք, Ամիրյան փողոց 26/4 շենք, Լեոյի փողոց 20–101 առանձնատներ, Լեոյի փողոց 1 հասցե՝ «ԱԿԱՆԱԹ» ՍՊԸ, Կոնդ թաղամաս 53–99 շենքեր, Մաշտոցի պողոտա 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ շենքեր, Սարյան փողոց 36, 38, 40, 40ա շենքեր,
Երևանի Արաբկիր վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Կոմիտասի պողոտա 49/4-49/14 շենքեր, Սունդուկյան փողոց 5/2, 7, 7/1, 7Ա շենքեր, Հր.Քոչարի փողոց 8-10 շենքեր և 4/50-6/58 առանձնատներ, Գյուլբենկյան փողոց 27 շենք, Ադոնցի փողոց 2/3-2/7, 4-6/2 շենքեր,
Երևանի Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Չոլակյան փողոց 1-42 առանձնատներ, Տիգրանյան փողոց 20-38 շենքեր և 11-60 առանձնատներ, Փափազյան փողոց 2/5 շենք և 1-55 առանձնատներ, Մելիքյան փողոց 13-24/12 շենքեր, Թբիլիսյան փողոց 14/8-22/150 առանձնատներ,
Երևանի Ավան վարչական շրջան՝
11:00-17:00 Ավան՝ Հովհաննիսյան թաղամաս 25/1, 25/2 շենքեր, Իսահակյան թաղամաս՝ 1/1, 1/2, 3/3 շենքեր, «Ամիօ բանկ», «Կոնվերս Բանկ», «Ֆասթ Բանկ», «Յունիբանկ» ընկերություններ, «Թիմ Տելեկոմ» ընկերություն, Ավանի Ոստիկանության բաժին, «Դիալաբ», «Ֆարմ-Ավան», «Էվրիկա Գրուպ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Երևանի Նոր Նորք վարչական շրջան՝
11:00–17:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Մոլդովական փողոց 49/48, 49/53, 49/57 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Էմօշին» ՍՊԸ, «Նոր Թաղամաս» ՍՊԸ, «Ջասթ Դիվելոփեր» ՍՊԸ, «ՔՍ Քոնթրաքշն» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 6-րդ զանգված՝ Շոպրոնի փողոց 2, 6, 10, 12, 60 շենքեր, Շոպրոնի 2-րդ նրբանցք 3, 4, 5, 6, 7, 8 շենքեր, Շոպրոնի 3-րդ նրբանցք 3, 4, 5, 6, 7 շենքեր, Շոպրոնի 4-րդ նրբանցք 4, 6 շենքեր, Գյուրջյան փողոց 60, 62 շենքեր, Լևոն Սարգսյան փողոց 1, 3, 5 շենքեր, Գայի պողոտա 36, 38, 38/1, 40, 42, 44, 46 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի փողոց 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբանցք 3, 4, 5, 6 շենքեր, Լյուքսեմբուրգի 2-րդ նրբանցք 3, 5, 6 շենքեր, թիվ 163 դպրոց, թիվ 236 և 114 մսուր-մանկապարտեզներ, «Ալգորիթմ» վարժարան և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ։