11։00-12։00 Անտառամեջ, Ձորավանք, Դպրաբակ, Այգուտ, Կալավան, Բարեպատ
11։00-13։00 Չարենցավան համայնք՝ 10 թաղամաս 36, 46 շենքեր, Քոթեջներ, Սարալանջ թաղամաս և հարակից ոչ բնակիչ-բաջանորդներ,
11։00–15։00 Հայավանք, Բերդկունք, Լճափ և Ծովազարդ գյուղերի բնակիչ-բաժանորդներ, «Ռոյալ Ֆիշ» ռեստորանային համալիր, «ԱԼԻՔ» ՍՊԸ գազալցակայան, Լճափ գյուղին հարակից գազալցակայան, «Յուքոմ» ընկերության բջջային օպերատորի կայան, «Աքվատիք» ՍՊԸ ընկերություն, Ծովազարդ գյուղին հարակից «Պալունի Հայրապետյան» գազալցակայան և «Օնիկ Գասպարյան» ԱՁ,
12:00-15:00 Մարտունի բնակավայր մասնակի, Հերացու, Արցախի, Կոմիտասի փողոցներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Վանաձորյան խճուղի, Վանաձոր քաղաք՝ Փյունիկ և Օդկայան թաղամասեր, Այգեստան թաղամաս մասնակի, Քարաձոր գյուղ և Սպիտակի առաջին ատյանի ընդհանուր իրավասության դատարան,
13։00-15։00 Սպիտակ քաղաք՝ Տեր-Սիմոնյան փողոց, «Էլիզա Ֆարմ», «Պիրզաձոր», «Գրին Գարդեն Հոթել», «Սպիտակ 2», «Էդվինա», «Ռոքեթ Գազ» ՍՊԸ-ներ, Նոր Խաչակապ և Արջահովիտ գյուղեր,
Փետրվարի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Քուչակ թաղամաս 20, 21, 22, 23, 48, 49 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները; Իսահակյան թաղամաս՝ 3/1, 3/2, 5, 5/5, 26/1, 26/2 շենքեր, թիվ 171 դպրոց, «Օհանյան» կրթահամալիր, «Ամմա», «Վիոլիա-ջուր» ՓԲԸ-ներ, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,